× Aynalı Tepsiler Söz & Nişan Tepsileri Nişan Masaları Jardinyer Fincan & Lokumluk Peçetelik Nişan Ekipmanları Vazo Şamdan Çerezlik Kurabiyelik Pastalık Makaronluk Şekerlik Tüylük Mutfak Ürünleri Mumluk Kişiye Özel Ürünler Organizasyon

İade Detayları

İnternet mağazamızdan aldığınız ürünlerin değişimini, 14 gün içerisinde faturası veya sevk irsaliyesi ile fatura tutarı üzerinden mağazalarımızdan yapabilirsiniz . İade işlemleriniz için ürünleri ve sevk irsaliyesini, 14 gün içerisinde, sevk irsaliyesinin arka kısmında bulunan iade formunu doldurarak SÜRAT Kargo ile ücretsiz olarak iade adresine gönderebilirsiniz.  Eğer sevk irsaliyesini kaybettiyseniz, bir kağıda okunaklı olarak sipariş numaranızı, ad/soyad-iletişim bilgilerinizi ve iade nedeninizi yazarak gönderebilirsiniz.

Kargonuz depomuza ulaştıktan sonra, ürünler iade politikamıza uygun ise iade kabul işleminiz 10 gün içerisinde gerçekleştirilir ve tarafınıza e-posta ile bilgi verilir. İade kargonuzun tarafımızdan teslim alınıp alınmadığını kargo firmasından öğrenebilirsiniz. Bu bilgilendirme sonrasında en geç 10 gün içerisinde para iadeniz ödemeyi yapmış olduğunuz kartınıza gerçekleştirilir. Geri ödemenizin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişiklik gösterebilir. Lütfen hesabınıza kontrol etmeyi unutmayınız. Ancak, kapıda nakit/kart ile ödemesi yapılan siparişlerin geri ödemesi sadece sipariş veren kişi üzerine kayıtlı bir banka hesabına, havale/EFT yolu ile gerçekleştirilebilmektedir.

IBAN bilginizi kapıda ödeme iade talep formunu doldurarak bizimle paylaşabilirsiniz.
İade Adresimiz: Cumhuriyet, Vatan Cd. No:21/A, 38100 Melikgazi/Kayseri